Jak získať prácu u Personal fabric?

Zatiaľ nemáte žádnu skušenosť s hľadaním zamestnania cez agentúru práce? Alebo ju máte, ale chcete vedieť, ako to prebieha u nás? Snáď vám tento stručný prehľad trochu pomôže.

1. Hľadám prácu

Hľadáme zamestnancov predovšetkým robotníckych a remeselných profesií, a to od operátorov výroby až po skúsených odborníkov špecialistov.

Ako zistíte, že máme niečo pre vás?

Najjednoduchšie je navštíviť náš web http://www.personalfabric.sk/hladam-pracu/. Tam si vyberiete profesie, ktoré vás zaujímajú. Ak vás nejaká pozícia zaujme, stačí vyplniť krátky kontaktný formulár a my sa vám ozveme a povieme vám všetky podrobnosti. Samozrejme môžete kedykoľvek zavolať na bezplatnú linku 800 880 810 a priamo sa opýtať niektorého z našich pracovníkov.

Nenašli ste nič, čo by vás zaujalo?

Aj tak odporúčame nechať na seba kontakt cez registračný formulár. Stále sa objavujú nové pracovné miesta a my vás o nich môžeme ľahko informovať či už e-mailom alebo priamo cez SMS do vášho mobilu. Škoda by to bolo nevyužiť, nie?

2. Vybral som si, čo teraz?

Pri telefonickom rozhovore s naším pracovníkom sa nezabudnite opýtať na platové a pracovné podmienky, prípadnú výšku náborového bonusu, diét, možnosti ubytovania. Ak vám všetko vyhovuje, príďte k nám na pobočku.

So sebou si prineste tieto dokumenty: občiansky preukaz, výučný list (ak je potreba) a všetky profesijné preukazy, ktoré ste získali – zváračský, viazačský, žeriavnický, VZV atď. Dohovoríte sa na termíne nástupu do práce, podpíšete zmluvu a – vitajte u nás !

3. Pre koho vlastne robím?

Podpisom zmluvy sa stávate zamestnancom našej agentúry Personal fabric. Nie teda tej firmy, v ktorej budete pracovať.

Má to svoje nesporné výhody: plat porovnateľný s kmeňovými zamestnancami, preplácané diéty a cestovné náklady, u vybraných profesií aj náborový bonus. U nás ste tiež zamestnaní v trvalom pracovnom pomere bez skúšobnej lehoty.

Ale hlavne – ak by firma, pre kterú prave pracujete, z nejakého dôvodu treba obmedzovala výrobu alebo znižovala stavy, vy zostaváte naším zamestnancom a my vám ponúkneme ďalšiu prácu podľa vašej špecializácie.

4. Ako je to s dovolenkou?

Čerpanie a preplácanie dovolenky prebieha podľa podmienok vo firme, do ktorej budete pracovne pridelený.

5. A kedy výplatu dostanem?

Mzdu vyplácame vždy k 25. dňu v mesiaci a to buď prevodom na váš účet, alebo v hotovosti. Každý týždeň môžete tiež čerpať zálohu na mzdu do výšky 2000 CZK.

Pre nás, a predpokladáme, že aj pre vás, je dôležitá obojstranná dôvera a dlhodobá spolupráca. Preto sa vždy snažíme všetky požiadavky a potreby vyriešiť individuálne ku spokojnosti všetkých strán.

Vyskúšajte nás!