Firmy:

MSV Metal Studénka, a.s.

Firma Personal fabric – agentura práce je spoľahlivým partnerom MSV Metal Studénka, a.s. pri riešení nedostatku pracovníkov v rôznych profesiách. Oceňujeme rýchlu reakciu na naše požiadavky, kvalitných zamestnancov a najmä korektnosť pri uzatváraní zmlúv i ústretovosť pri ich plnení.
Ing. Danuše Ballaschová, MSV Metal Studénka, a.s.

Sellier & Bellot, a.s.

S firmou Personal fabric – agentura práce, a.s. (predtým KOVO VHM) sme začali spolupracovať v roku 1999 a pracujeme dodnes. Po celé obdobie spolupráce nám zabezpečuje svoje služby v rozsahu 20 až 70 zamestnancov pre potreby výroby. Naše požiadavky (zníženie, zvýšenie počtu zamestnancov) spĺňali v intervale 14 dní. Po vyjasnení všetkých našich personálnych požiadaviek na zamestnancov fluktuácia i obmena bola nulová.
Ing. Jiří Dvořák, Sellier & Bellot, a.s.

NPK Europe Mfg., s.r.o.

Spolupráca s firmou Personal fabric sa začala v roku 2001. Vtedy išlo o predchodcu súčasnej firmy KOVO VHM s.r.o. K tejto už dlhodobej spolupráci nás vedie niekoľko pozitívnych momentov:
1. V našej spoločnosti sa takto nahrádza nedostatok kvalifikovaných pracovníkov v našom regióne.
2. Variabilita pracovnej doby po vzájomnej dohode s pracovníkmi a našou spoločnosťou.
3. Riešenie nepredvídaných situácií pri krátkodobých výpadkoch výroby − dočasné prerušenie pracovného pomeru pracovníkov (vzájomná ochota a ústretovosť na tieto situácie reagovať).
Ing. Josef Pokorný, NPK Europe Mfg., s.r.o.

Zamestnanci:

Jaroslav L., zamestnanec Personal fabric už 8 rokov

Pochádzam z regiónu s vysokou nezamestnanosťou. Ako vyučený zámočník som nenašiel prácu, preto som pracoval príležitostne, väčšinou bez pracovnej zmluvy. Do Personal fabric ma odporučila známa a až vďaka nim mi napadlo, že by som sa mohol za prácou presťahovať. Išlo to veľmi rýchlo, ale pomohli mi so všetkým, tak sa to dalo zvládnuť. Je fajn, keď sa o vás niekto takto stará. Teraz už prácu mám a som spokojný.

Luboš a Ivana Z., zamestnanci Personal fabric už 4 roky

Čo manžela vyhodili z práce, zostali sme obaja na podpore. Našťastie deti už máme veľké, ale aj tak, necítili sme sa doma dobre, finančne sme všetko zvládali len tak-tak. Do dôchodku ďaleko a k práci to vyzeralo ešte ďalej. Na internete sme narazili na Personal fabric. Išli sme tam obaja a našli nám prácu aj s ubytovaním v mieste, kam sme aj tak chceli, pretože neďaleko býva naša dcéra.

Květa P., zamestnankyňa Personal fabric už 2 roky

Skoro celý aktívny život som strávila na materskej, takže so zháňaním práce som mala veľké problémy. Nemala som žiadnu prax ani kvalifikáciu, ale v Personal fabric mi aj tak ponúkli viac pracovných ponúk. Nakoniec som si vybrala a je dobre, že som konečne samostatná.

Dalibor H., zamestnanec Personal fabric už 5 rokov

Či by som sa znova obrátil na pracovnú agentúru? Samozrejme – keď hľadáte prácu tak dlho, ako som ju hľadal ja, nakoniec je to najlepšia možnosť. Bral by som už všetko, ale v Personal fabric mi dali miesto vyhovujúce mojej kvalifikácii, praxi i požiadavkám. Proste mi našli prácu. A ide to.